Aktuaalne

Piletite ümbervahetamine ja tagastamine

18. märts 2020

Lähtudes Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorrast jäävad ERSO kontserdid ära kuni 1. maini 2020. Tegeleme sama kavaga kontsertidele lähitulevikus uute toimumisaegade leidmisega. Siit lehelt leiate värskeima info.

Palume säilitada rahu ja piletite ümbervahetamise või tagastamisega mitte kiirustada. Kõigi ärajäänud kontsertide puhul leitakse parim võimalik lahendus. Valdav osa kontserte toimub juba selle aastanumbri sees, teavitame sellest kohe, kui uued kuupäevad on leitud.


ERSO ÄRAJÄÄNUD/ÄRAJÄÄVAD KONTSERDID

SÜMFOONILINE LÕUNA “ŠEHEREZADE”
12. märts 2020 kell 13, Estonia kontserdisaal
Piletid ostetakse tagasi, aga soovi korral saate need vahetada ERSO järgmise hooaja kontsertide piletite vastu. Uue hooaja kontserdid avaldame ERSO kodulehel maikuu alguses.
Täpsem info allpool: PILETITE ÜMBERVAHETAMINE/ERSO KINKEKAART/TAGASTAMINE/VÕIMALUS TOETADA ERSOt

BOTSTEIN JA DVOŘÁK
20. märts 2020 kell 19, Estonia kontserdisaal
Piletid ostetakse tagasi, aga soovi korral saate need vahetada ERSO selle ja uue hooaja kontsertide piletite vastu. Uue hooaja kontserdid avaldame ERSO kodulehel maikuus.
Täpsem info allpool: PILETITE ÜMBERVAHETAMINE/ERSO KINKEKAART/TAGASTAMINE/VÕIMALUS TOETADA ERSOt

SINAISKI JA RAHMANINOV
26. märts 2020 kell 19, Estonia kontserdisaal
Piletid ostetakse tagasi, aga soovi korral saate need vahetada ERSO selle ja uue hooaja kontsertide piletite vastu. Uue hooaja kontserdid avaldame ERSO kodulehel maikuus.
Täpsem info allpool: PILETITE ÜMBERVAHETAMINE/ERSO KINKEKAART/TAGASTAMINE/VÕIMALUS TOETADA ERSOt

VAATAJA SILMAD. Eesti Muusika Päevad
3. aprill 2020 kell 19, Estonia kontserdisaal
Piletid ostetakse tagasi, aga soovi korral saate need vahetada ERSO selle ja uue hooaja kontsertide piletite vastu. Uue hooaja kontserdid avaldame ERSO kodulehel maikuus. NB! Piletilevi vahetuse ja toetuse soove võetakse  vastu kuni 10.04.20, pärast seda tagastatakse raha automaatselt  pangakontole.
Piletimaailma kilentidel ei teostata automaatset tagasiostu, tuleb eraldi ühendust võtta.
Täpsem info allpool: PILETITE ÜMBERVAHETAMINE/ERSO KINKEKAART/TAGASTAMINE/VÕIMALUS TOETADA ERSOt

STEVE REICH
17. aprill 2020 kell 19, Estonia kontserdisaal
Kontsert toimub lähiajal. Täpse info avaldame peagi ERSO kodulehel.

SÜMFOONILINE LÕUNA VI: TALLINN — ROOMA
29. aprill 2020 kell 13, Estonia kontserdisaal
ASENDUSKONTSERT toimub 3. detsembril 2020 kel 13.
Lähiajal saadame info kõigile ERSO infokirjaga liitunutele, samuti Piletilevi ja Piletimaailma klientidele.

ROOMA KARNEVAL
30. aprill 2020 kell 19, Estonia kontserdisaal
ASENDUSKONTSERT toimub 4. detsembril 2020 kell 19.
Lähiajal saadame info kõigile ERSO infokirjaga liitunutele, samuti Piletilevi ja Piletimaailma klientidele. 30. aprilliks ostetud piletid kehtivad 4. detsembril, soovi korral saab piletid vahetada mõnele teisele ERSO kontserdile või tagastada kuni 31.05.2020.
OSTA PILET (“Rooma karneval”, 4.12.2020)


 • PILETITE ÜMBERVAHETAMINE / ERSO KINKEKAART
  Pileteid saab ümber vahetada ERSO selle ja järgmise hooaja kontsertide piletite või ERSO kinkekaardi vastu kuni 29. maini 2020. Vajadusel pikendame tähtaega. Peagi avaldame info ärajäänud kontsertide uute toimumiskuupäevade kohta.
  Piletite ümbervahetamine või ärajäänud kontserdi pileti vahetamine ERSO kinkekaardi vastu. Nii Piletilevis kui Piletimaailmas vahetatud ERSO kinkekaart kehtib 12 kuud alates vahetamise päevast ning sellega saab soetada pileti ERSO korraldatud kontserdile. Oma soovist andke teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee või piletimaailm@piletimaailm.com, olenevalt sellest, kas ostsite pileti Piletilevist või Piletimaailmast.
 • PILETITE TAGASTAMINE
  Esialgu saab tagastada ainult 12. märtsi lõunakontserdi ning 20, 26. märtsi ja 3. aprilli kontsertide pileteid. Palume mõistvat suhtumist.
  Piletilevist ostetud piletid saab tagastada, kui annate enda soovist teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus palun märkige enda tellimusnumber. Piletil ei ole näha tellimusenumbrit, tellimuse ehk arve number on näha kirjas, mis tuleb kliendile. Kassadest ostetud paberpileteid saab tagastada hetkel Selverite ja Prismade Piletilevi müügipunktides.
  Piletimaailmast ostetud piletid saab tagastada, kui saadate  oma arvelduskonto numbri koos ostetud piletitega aadressile piletimaailm@piletimaailm.com (paberpileti(te) puhul tule saata piletitest pilt).
 • VÕIMALUS TOETADA ERSOt
  Piletilevi klientidele
  ! Kõigil, kes soovivad toetada kultuuri- ja meelelahutusvaldkonda, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palume Toetuse avalduse või vahetuse soovist saate teada esimesel võimalusel, hiljem tehakse piletitele tagasiost. Korraldajate toetamiseks loodud vorm https://www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja.  Füüsiliste piletite omanikud ei pea korraldaja toetamiseks eraldi pöörduma.
  Piletimaailma klientidele! Piletite omanikud, kes ei teata tagastamise või ümbervahetuse soovist, nende piletite ostusumma jääb automaatselt korraldajale.

Täname kõiki kannatlikkuse eest. Olge terved ja kohtume juba varsti!

Täpsem info: erso@erso.ee ja 6147788