Kontserdid

Kuningas Arthuri Gala

18. mai 2006 kell 19 — Jõhvi kontserdimaja

KUNINGAS ARTHURI GALA 2006

18. mail 2006 kl 19.00 Jõhvi Kontserdimajas

JUHAN TRALLA (tenor)
GABRIEL SUOVANEN (bariton, Rootsi)
LEONID SAVITSKI (bass)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Tallinna Kontserdikoor (koormeister ELMO TIISVALD)
Dirigent VELLO PÄHN

Kaastegev GUIDO KANGUR

Kuningas Arthuri Gala patroon
TOOMAS SAVI

Õhtut juhib MART MIKK

Üheksanda Kuningas Arthuri Gala eesmärgiks on soetada hädavajalik uuringuaparaat huule-suulaelõhedega sündinud laste ravi tõhustamiseks. Igal aastal sünnib Eestis 15-20 huule- ja/või suulaelõhega last. Tegemist on enamlevinud, äärmiselt tõsise, kuid igati ravitava kaasasündinud patoloogiaga, mis nõuab korduvaid operatsioone ja haiglas viibimist. Tänu aparaatidega tehtavatele uuringutele tõuseb oluliselt selliste operatsioonide tulemuslikkus ning paraneb laste kõne. Uuringute tegemiseks vajaliku aparatuuri (naso-farüngo-larüngoskoop ning nasomeeter) maksumus on 700 000 krooni.

Sarnaselt kuningas Arthuri ümarlaua printsiibile annab vajaliku uuringuaparaadi muretsemine väikestele kodanikele oma eakaaslastega võrdsed võimalused pürgida kasvõi näitlejaks või lauljaks – just tänu lapsepõlves tehtud suulaelõhe operatsioonile sai endale kõnevõime tänane tippnäitleja Guido Kangur, kes püüab oma väikeseid saatusekaaslasi aidata, olles patrooniks huule- ja suulaelõhedega laste vanemaid ühendavale mittetulundusühingule “Naerulinnud”.

Toetusteks on avatud eriarve nr 10444477777774 SEB Eesti Ühispangas. Juurde lisada märgusõna “annetus”, ettevõtetel oma registreerimisnumber ja eraisikutel isikukood. Kuningas Arthuri Fond on kantud tulumaksusoodustustega sihtasutuste nimekirja.

Täpsem info Kuningas Arthuri Gala kodulehel

PILETID MÜÜGIL EESTI KONTSERDI JA PILETIMAAILMA KASSADES ÜLE EESTI

Piletid: 150.-, 100.-, 75.-, 50.-