Kontserdid

KALLE RANDALU 50: MOZART & RANDALU III

24. november 2006 kell 19 — Estonia kontserdisaal

24. november 19:00 – Estonia kontserdisaal

Sumera – Sümfoonia nr 1
Mozart – Klaverikontsert nr 17 G-duur KV 453
Kristjan Randalu – “Pärast lõpu algust” klaverile ja kammerorkestrile
Mozart – Kontsert kahele klaverile Es-duur KV 365

Kalle Randalu (klaver)
Kristjan Randalu (klaver)
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent JOHANNES GORITZKI (Saksamaa)

"Minu isa on kannatlik, rahulik.
Kuigi muusika on tema elus alati esikohal olnud, on ta tõsisemad otsused otsustanud pere heaks. Ta ei ole vanem, kes ennast automaatselt autoriteediks peab; pigem vaatab, kaalutleb ja on valmis ka teise arvamust omaks võtma.
Tema karjääri puhul on mind alati imestanud, et ta ei paista kunagi midagi forsseerivat. Pigem tulevad õiged inimesed ja õiged juhtumid tema juurde.
Muidugi põhineb kõik tema pühendumisel muusikale. Kõigele lisaks saavutab ta iga klaveriga sellise sideme ja kõla, nagu oleks see olnud alati osa temast.”
Kristjan Randalu
25. novembril on rahvusvaheliselt tuntud eesti pianist Kalle Randalul viiekümnes sünnipäev, mida tähistame eelmisel hooajal alanud sarja “Mozart & Randalu” kolmanda kontserdiga. Kalle Randalu poeg Kristjan Randalu on samuti pianist ning ka helilooja, kes tegutseb nii klassikalise kui ka jazzmuusika vallas.
Kontserdil seisab ERSO ees saksa dirigent Johannes Goritzki, kes on aktiivselt tegev ka tšellistina ning on tšello- ja kammermuusikaprofessor Düsseldorfi Robert Schumanni nimelises muusikakõrgkoolis.

Piletid: 180.- / 120.- (70.-)
Kontserdi korraldaja ERSO


Kalle Randalu


Kristjan Randalu

Piletid: 180.- / 120.- (70.-)
Kontserdi korraldaja ERSO