Kontserdid

ERSO MUUSIKUTE 100 KONTSERTI EESTILE

Novembris astub ERSO välja oma tavapärasest keskkonnast ning annab nädala jooksul erinevate koosseisudega 100 kontserti üle Eesti. Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva-aasta lõppu planeeritud kontserdireisil esinetakse taas saalides, kuhu ERSO ei ole juba pikka aega jõudnud ning külastatakse ka orkestri jaoks täiesti uusi kontserdipaiku.
Kontserdid on kavandatud igasse maakonda ning igale maitsele alates koolikontsertidest ja hõrgust kammermuusikast kuni õhtuste sümfooniakontsertideni.


Reede, 16.11.2018, Tallinn

  • kell 19, Alexela kontserdimaja (Estonia pst 9, Tallinn, Harjumaa)
    PÖFFi avafilm “Ärkamine” (“Awaken”) – ERSO ja kammerkoor Voces Musicales
    Välja müüdud. LOE LÄHEMALT

Laupäev, 17.11.2018, Harjumaa, Raplamaa

  • kell 11, Lasnamäe Centrum (Mustakivi tee 13, Tallinn, Harjumaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuuba
    TASUTA
  • kell 11, kodukontsert (Kopli linnaosa, Tallinn, Harjumaa)
    Keelpillikvartett PREZIOSO: Hanna-Liis Nahkur I viiul, Mari-Katrina Suss II viiul, Helena Altmanis vioola, Andreas Lend tšello
    EELREGISTREERIMISEGA
  • kell 12, Kivi Paber Käärid (Telliskivi loomelinnak, Telliskivi 60a C4, Tallinn, Harjumaa)
    TRUBADUURID SUSS JA KÕRVITS: Kaido Suss kitarr, vokaal ja Joosep Kõrvits tšello
    TASUTA
  • kell 13, Garage 48 (Telliskivi loomelinnak, Telliskivi 60A, Tallinn, Harjumaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuuba
    TASUTA
  • kell 13, Kiek in de Kök (Komandandi tee 2, Tallinn, Harjumaa)
    Gambakonsort väikerinG: Villu Vihermäe, Tõnu Jõesaar
    Sissepääs muuseumipiletiga
  • kell 13, Nõmme muuseum (Jaama 18, Tallinn, Harjumaa)       
    JUHAN PALM-PEIPMAN vioola – INGA LEHTO klaver
    Sissepääs muuseumipiletiga
  • kell 14, Saku mõis (Juubelitammede tee 4, Saku, Harjumaa)
    Brahmsi sekstett: Liis-Helena Väljamäe I viiul, Mari-Katrina Suss II viiul, Liina Žigurs vioola, Liisi Rusnak vioola, Levi-Danel Mägila tšello, Margus Uus tšello
    TASUTA
  • kell 14, Raamatupood Püänt (Telliskivi loomelinnak, Telliskivi 60a, Tallinn, Harjumaa)
    Keelpillikvartett Crystal Strings: Piret Sandberg I viiul, Airi Šleifer II viiul, Kristiina Välja vioola, Riina Erin tšello
    TASUTA
  • kell 15, Mederi saal (Suur-Kloostri 16, Tallinn, Harjumaa)       
    Keelpillikvartett Ardor: Arvo Leibur I viiul, Kadi Vilu II viiul, Rain Vilu vioola, Tõnu Jõesaar tšello ja Lea Leiten klaver
    TASUTA
  • kell 15, Vääna mõis (Väänamõisa tee 1, Vääna, Harjumaa)
    ERSO puhkpillikvintett: Linda Vood flööt, Aleksander Hännikäinen oboe, Meelis Vind klarnet, Kaido Suss fagott, Ye Pan metsasar
    TASUTA
  • kell 15, Kuusalu kirik (Kuusalu tee 23, Kuusalu, Harjumaa)
    DUO TELLUUR: Heili Ernits oboe/inglissarv, Kirill Ogorodnikov kitarr
    TASUTA
  • kell 16, Kose kultuurikeskus (Hariduse 2, Kose, Harjumaa)
    MUUSIKAGURMEE: virtuoosne klarnet keelpilli kastmes
    Soo-Young Lee
    klarnet, Kaido Välja I viiul, Marlis Timpmann II viiul, Kristiina Välja vioola, Margus Uus tšello
    TASUTA
  • kell 16, Maardu vaba aja keskus (Keemikute 12b, Maardu, Harjumaa)
    Tšellokvartett C-MiMM: Katrin Oja, Maris Vallsalu, Riina Erin, Silvia Ilves
    TASUTA
  • kell 18, Riisipere kultuurimaja (Nissi tee 53c, Riisipere, Harjumaa)
    Trio Peäske: Mihkel Peäske flööt, Jakob Peäske fagott, Jana Peäske klaver
    TASUTA
  • 19, Harvikeri tehas (Jaluse, Raplamaa)
    ERSO keelpilliorkester, dirigent Arvo Leibur
    Solistid Arvo Leibur viiul ja Johanna Marie Kork viiul
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10 / 7
  • kell 19, Eesti Raadio 1. stuudio (Gonsiori 27, Tallinn, Harjumaa)
    SÜMFOONIAKONTSERT EESTILE
    ERSO, dirigent Ingrid Roose
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 15 / 10     OSTA PILET
  • kell 20, Vanalinna muusikamaja (Uus 16c, Tallinn, Harjumaa)
    OBOEST KONTRABASSINI: Guido Gualandi oboe, Marten Altrov klarnet, Egert Leinsaar viiul, Sandra Klimaitė vioola, Mati Lukk kontrabass
    TASUTA

Pühapäev, 18.11.2018

  • kell 12, Palmse mõis (Palmse küla, Haljala vald, Lääne-Virumaa)
    ERSO puhkpillikvintett: Linda Vood flööt, Aleksander Hännikäinen oboe, Meelis Vind klarnet, Kaido Suss fagott, Ye Pan metsasarv
    TASUTA
  • kell 13.30, Vihula mõis (Vihula küla, Haljala vald, Lääne-Virumaa)
    ERSO keelpilliorkester, dirigent Arvo Leibur
    Solistid Arvo Leibur viiul ja Johanna Marie Kork viiul
    TASUTA
  • kell 14, Saka mõis (Saka küla, Toila vald, Lääne-Virumaa)
    KEELPILLIKVARTETT Crystal Strings: Piret Sandberg I viiul, Airi Šleifer II viiul, Kristiina Välja vioola, Riina Erin tšello
    TASUTA
  • kell 14, Sillamäe kultuurikeskus (Kesk 24, Sillamäe, Ida-Virumaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuuba
    TASUTA
  • kell 14, Eesti kaevandusmuuseum (Jaama 100, Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa)
    Gambakonsort väikerinG: Villu Vihermäe, Tõnu Jõesaar
    TASUTA
  • kell 14, Narva kunstiresidentuur (Joala 18, Narva, Ida-Virumaa)
    Vambola Krigul
    TASUTA
  • kell 15, Mäetaguse mõis (Pargi 1, Mäetaguse alevik, Alutaguse vald, Ida-Virumaa)
    OBOEST KONTRABASSINI: Guido Gualandi oboe, Marten Altrov klarnet, Egert Leinsaar viiul, Sandra Klimaitė vioola, Mati Lukk kontrabass
    TASUTA
  • kell 16, TÜ Narva kolledž (Raekoja plats 2, Narva, Ida-Virumaa)
    ERSO puhkpillikvintett: Linda Vood flööt, Aleksander Hännikäinen oboe, Meelis Vind klarnet, Kaido Suss fagott, Pan Ye metsasarv
    TASUTA
  • kell 16, Purtse kindlus (Purtse mõis, Purtse küla, Lüganuse vald, Ida-Virumaa)
    Gambakonsort väikerinG: Villu Vihermäe, Tõnu Jõesaar
    TASUTA
  • kell 18, Tallinna teletorn (Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn, Harjumaa)
    Tšellokvartett C-MiMM: Katrin Oja, Maris Vallsalu, Riina Erin, Silvia Ilves
    Teletorni eripakkumine: külastus + kontsert 3 €
  • kell 19, Rakvere teater (Fr. R. Kreutzwaldi 2a, Rakvere, Lääne-Virumaa)      
    ERSO barokkorkester, Peeter Sarapuu fagott
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10 / 7 €     OSTA PILET
  • kell 19, Geneva kontserdimaja (Võidu prospekt 2, Narva, Ida-Virumaa)
    ERSO keelpilliorkester, dirigent Arvo Leibur
    Solistid Arvo Leibur viiul ja Johanna Marie Kork viiul
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10 / 7 €     OSTA PILET

Esmaspäev, 19. XI 2018

  • kell 9.20, Illuka kool (Illuka, Alutaguse vald, Ida-Virumaa)
    Keelpillikvartett Ardor: Arvo Leibur I viiul, Kadi Vilu II viiul, Rain Vilu vioola, Tõnu Jõesaar tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 9.30, Ruila põhikool (Ruila mõis, Ruila küla, Kernu vald, Harjumaa)
    JUHAN PALM-PEIPMAN vioola – INGA LEHTO klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 10, Estonia kontserdisaal (Estonia pst 4, Tallinn, Harjumaa)
    KASVAN KOOS MUUSIKAGA. Kontsert muusika-aasta lastele
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 6 / 0
  • kell 10.05, Oskar Lutsu Palamuse gümnaasium (Kooli 2, Palamuse, Jõgevamaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuuba
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 11, Palupera põhikool (Palupera küla, Elva vald, Tartumaa)
    TILL EULENSPIEGEL: Miina Laanesaar viiul, Soo-Young Lee klarnet, Mattias Vihmann metsasarv, Regina Udod kontrabass, Maila Laidna klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 12, Kuremaa loss (Lossi 1, Kuremaa, Jõgevamaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuuba
    TASUTA
  • kell 12, Rakvere gümnaasium (Tallinna tn 29, Rakvere, Lääne-Virumaa)
    Liina Žigurs ja klassikatähed: Liina Žigurs vioola, Marten Altrov klarnet, Kristiina Rokaševitš klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 12, Estonia kontserdisaal (Estonia pst 4, Tallinn, Harjumaa)
    KASVAN KOOS MUUSIKAGA. Kontsert muusika-aasta lastele
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 6 / 0
  • kell 14, Tartu tervishoiu kõrgkool (Nooruse 5, Tartu, Tartumaa)
    TILL EULENSPIEGEL: Miina Laanesaar viiul, Soo-Young Lee klarnet, Mattias Vihmann metsasarv, Regina Udod kontrabass, Maila Laidna klaver
    TASUTA
  • kell 14.30, Torma kool (Kooli tee 23, Torma, Jõgevamaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuuba
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 16, Rakvere muusikakool (C. R. Jakobsoni 8, Rakvere, Lääne-Virumaa)
    Liina Žigurs ja klassikatähed: Liina Žigurs vioola, Marten Altrov klarnet, Kristiina Rokaševitš klaver
    TASUTA
  • kell 17, Eesti kunstiakadeemia (Põhja puiestee 7, Tallinn, Harjumaa)
    Vambola Krigul
    TASUTA
  • kell 18, Tartu saksa kultuuri instituut (Kastani 1, Tartu, Tartumaa)
    TILL EULENSPIEGEL: Miina Laanesaar viiul, Soo-Young Lee klarnet, Mattias Vihmann metsasarv, Regina Udod kontrabass, Maila Laidna klaver
    TASUTA
  • kell 19, Alatskivi loss (Lossi 1, Alatskivi, Tartumaa)
    Brahmsi sekstett: Liis-Helena Väljamäe I viiul, Mari-Katrina Suss II viiul, Liina Žigurs vioola, Liisi Rusnak vioola, Levi-Danel Mägila tšello, Margus Uus tšello
  • kell 19, Tartu ülikooli aula (Ülikooli 18, Tartu, Tartumaa)
    ERSO keelpilliorkester, dirigent Arvo Leibur
    Solistid Arvo Leibur viiul ja Johanna Marie Kork viiul
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 12 / 8 €     OSTA PILET
  • kell 19, Jõgeva kultuurikeskus (Aia 6, Jõgeva, Jõgevamaa)
    Sümfooniakontsert Eestile
    ERSO, dirigent Kaspar Mänd
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10 / 7      OSTA PILET

Teisipäev, 20. XI 2018

  • kell 10, Tudulinna põhikool (Kooli 4, Tudulinna, Ida-Virumaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuuba
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 10.15, Metsapoole kool (Metsapoole küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa)
    FLÖÖT, MOZART JA BEETHOVEN: Mari-Liis Vihermäe flööt, Kristel Kiik viiul, Helena Altmanis vioola, Villu Vihermäe tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 10.25, Orissaare muusikakool (Kuivastu maantee 29, Orissaare, Saaremaa)
    Kaido Välja I viiul, Marlis Timpmann II viiul, Kristiina Välja vioola, Margus Uus tšello, Soo-Young Lee klarnet
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 10.30, Lauka kool (Käina tee 27, Lauka, Hiiumaa)
    Trio Peäske: Mihkel Peäske flööt, Jakob Peäske fagott, Jana Peäske klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 11.25, Muhu põhikool (Liiva, Muhu vald, Saaremaa)
    Tšellokvartett C-MiMM: Katrin Oja, Maris Vallsalu, Riina Erin, Silvia Ilves
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 12, Häädemeeste muusikakool (Pärnu mnt 32, Häädemeeste, Pärnumaa)
    FLÖÖT, MOZART JA BEETHOVEN: Mari-Liis Vihermäe flööt, Kristel Kiik viiul, Helena Altmanis vioola, Villu Vihermäe tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 12.15, Emmaste põhikool (Emmaste, Hiiumaa)
    Trio Peäske: Mihkel Peäske flööt, Jakob Peäske fagott, Jana Peäske klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 12.20, Vasalemma põhikool (Lemmaru küla, Lääne-Harju vald, Harjumaa)
    ERSO puhkpillikvintett: Linda Vood flööt, Aleksander Hännikäinen oboe, Meelis Vind klarnet, Kaido Suss fagott, Pan Ye metsasarv
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 12.30, Mustvee kultuurikeskus (Tartu 12, Mustvee, Jõgevamaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuba
    TASUTA
  • kell 14.45, Eesti rahvusvaheline kool (Juhkentali 18, Tallinn, Harjumaa)
    NINA KAWAGUCHI viiul – XIAONAN NIE kontrabass – Maila LAIDNA klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 15, Kiili kaunite kunstide kool (Nabala tee 12, Kiili, Harjumaa)
    Liis Viira harf
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 16, Kuressaare muusikakool (Komandandi 9, Kuressaare, Saaremaa)
    Tšellokvartett C-MiMM: Katrin Oja, Maris Vallsalu, Riina Erin, Silvia Ilves
    TASUTA
  • kell 18, Kärdla muusikakool (Uus 4, Kärdla, Hiiumaa)
    Trio Peäske: Mihkel Peäske flööt, Jakob Peäske fagott, Jana Peäske klaver
    Piletid kohapeal 5
  • kell 19, Avinurme kultuurikeskus (Võidu 9, Avinurme, Mustvee vald, Ida-Virumaa)
    ERSO brass: Erki Möller trompet, István Baráth trompet, Kalle Koppel metsasarv, Peeter Margus tromboon, Madis Vilgats tuuba
    TASUTA
  • kell 19, Reval Auto salong (Tallinna 61a, Kuressaare, Saaremaa)
    MUINASLUGU MUUSIKAS
    – Tšellokvartett C-MiMM: Katrin Oja, Maris Vallsalu, Riina Erin, Silvia Ilves
    – MUUSIKAGURMEE: virtuoosne klarnet keelpilli kastmes
    Soo-Young Lee
    klarnet, Kaido Välja I viiul, Marlis Timpmann II viiul, Kristiina Välja vioola, Margus Uus tšello
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10
  • kell 19, Ammende villa (Mere puiestee 7, Pärnu, Pärnumaa)
    FLÖÖT, MOZART JA BEETHOVEN: Mari-Liis Vihermäe flööt, Kristel Kiik viiul, Helena Altmanis vioola, Villu Vihermäe tšello
  • kell 19, Kihnu rahvamaja (Linaküla, Kihnu vald, Pärnumaa)
    OBOEST KONTRABASSINI – Kihnu eri
    Guido Gualandi oboe, Marten Altrov klarnet, Egert Leinsaar viiul, Sandra Klimaitė vioola, Mati Lukk kontrabass
    TASUTA

Kolmapäev, 21. XI 2018

  • kell 10, Lahmuse kool (Lahmuse küla, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa)
    Keelpillikvartett Ardor: Arvo Leibur I viiul, Kadi Vilu II viiul, Rain Vilu vioola, Tõnu Jõesaar tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 10, Võru kesklinna kool (Vabaduse 12, Võru, Võrumaa)
    VIHERMÄE – RANDVERE TRIO: Maaren Vihermäe viiul, Villu Vihermäe tšello, Johan Randvere klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 10, Estonia kontserdisaal (Estonia pst 4, Tallinn, Harjumaa)
    KASVAN KOOS MUUSIKAGA. Kontsert muusika-aasta lastele
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 6 € / 0 €
  • kell 12, Kuivastu – Virtsu praam (Saaremaa, Läänemaa)
    Tšellokvartett C-MiMM: Katrin Oja, Maris Vallsalu, Riina Erin, Silvia Ilves
    Praamipiletiga
  • kell 12, Estonia kontserdisaal (Estonia pst 4, Tallinn, Harjumaa)
    KASVAN KOOS MUUSIKAGA. Kontsert muusika-aasta lastele
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 6 / 0
  • kell 12.05, Puurmani mõisakool (Tartu mnt 1, Puurmani, Põltsamaa vald, Jõgevamaa)
    Keelpillikvartett Ardor: Arvo Leibur I viiul, Kadi Vilu II viiul, Rain Vilu vioola, Tõnu Jõesaar tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 12.30, Haanja rahvamaja (Haanja, Rõuge vald, Võrumaa)
    VIHERMÄE – RANDVERE TRIO: Maaren Vihermäe viiul, Villu Vihermäe tšello, Johan Randvere klaver
    TASUTA
  • kell 16.30, Võru muusikakool (Vabaduse 5, Võru, Võrumaa)
    VIHERMÄE – RANDVERE TRIO: Maaren Vihermäe viiul, Villu Vihermäe tšello, Johan Randvere klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 19, Võru Kannel (Liiva 13, Võru, Võrumaa)
    ERSO keelpilliorkester, dirigent Arvo Leibur
    Solistid Arvo Leibur viiul ja Johanna Marie Kork viiul
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10 / 8 €     OSTA PILET
  • Valga kultuuri- ja huvialakeskus (Kesk 1, Valga, Valgamaa)
    kell 18 – ERSO endise peadirigendi, Valgas sündinud Peeter Lilje biograafia “Elu kui paljutõotav algus” esitlus
    kell 19Sümfooniakontsert Eestile
    Eesti riiklik sümfooniaorkester
    Dirigent Kaspar Mänd
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10 / 7 €     OSTA PILET

Neljapäev, 22. XI 2018

  • kell 8.55, Orava kool (Solda tee 22, Orava küla, Võru vald, Võrumaa)
    Keelpillikvartett Ardor: Arvo Leibur I viiul, Kadi Vilu II viiul, Rain Vilu vioola, Tõnu Jõesaar tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 10.40, Väätsa põhikool (Kooli 1, Väätsa, Järvamaa)
    Liina Žigurs ja klassikatähed: Liina Žigurs vioola, Marten Altrov klarnet, Kristiina Rokaševitš klaver
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 11.20, Mooste mõisakool (Pargi tee 15, Mooste, Põlva vald, Põlvamaa)
    Keelpillikvartett Ardor: Arvo Leibur I viiul, Kadi Vilu II viiul, Rain Vilu vioola, Tõnu Jõesaar tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 11.50, Tõrva gümnaasium (Puiestee 1, Tõrva, Valgamaa)
    KEELPILLIKVARTETT Crystal Strings: Piret Sandberg I viiul, Airi Šleifer II viiul, Kristiina Välja vioola, Riina Erin tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 12.30, Põlva kool (Kesk 25, Põlva, Põlvamaa)
    Raveli keelpillikvartett: Danae Taamal viiul, Kristel Kiik viiul, Mairit Mitt vioola, Villu Vihermäe tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 15, Otepää gümnaasium (Koolitare 5, Otepää, Valgamaa)
    Keelpillikvrtett CRYSTAL STRINGS: Piret Sandberg I viiul, Airi Šleifer II viiul, Kristiina Välja vioola, Riina Erin tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 15.30, Põlva muusikakool (Võru 1, Põlva, Põlvamaa)
    Raveli keelpillikvartett: Danae Taamal viiul, Kristel Kiik viiul, Mairit Mitt vioola, Villu Vihermäe tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 16, Seto talumuuseum (Pikk 56, Värska, Põlvamaa)
    TRUBADUURID SUSS JA KÕRVITS: Kaido Suss kitarr, vokaal ja Joosep Kõrvits tšello
    TASUTA
  • kell 19, Põlva kultuuri- ja huvikeskus (Kesk 15, Põlva, Põlvamaa)
    ERSO barokkorkester, Peeter Sarapuu fagott
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10 / 7 €     OSTA PILET
  • kell 19, Pärimusmuusika ait (Tasuja puiestee 6, Viljandi, Viljandimaa)
    Sümfooniakontsert Eestile
    ERSO, dirigent Ingrid Roose
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 12 / 8 €     OSTA PILET

Reede, 23. XI 2018

  • kell 11.30, Noarootsi gümnaasium (Pürksi küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa)
    Raveli keelpillikvartett: Danae Taamal viiul, Kristel Kiik viiul, Mairit Mitt vioola, Villu Vihermäe tšello
    KONTSERT KOOLIÕPILASTELE
  • kell 15, Prantsuse instituut Eestis (Kuninga 4, Tallinn, Harjumaa)
    Raveli keelpillikvartett: Danae Taamal viiul, Kristel Kiik viiul, Mairit Mitt vioola, Villu Vihermäe tšello
    TASUTA
  • kell 17,  Radisson Blu Sky Hotel (Rävala puiestee 3, Tallinn, Harjumaa)
    Liina Žigurs ja klassikatähed: Liina Žigurs vioola, Marten Altrov klarnet, Kristiina Rokaševitš klaver
    TASUTA
  • kell 19, Lossispaa Wagenküll (Taagepera loss, Tõrva vald, Valgamaa)
    Tšellokvartett C-MiMM: Katrin Oja, Maris Vallsalu, Riina Erin, Silvia Ilves
    TASUTA
  • kell 19, Keila muusikakool (Ehitajate tee 1, Keila, Harjumaa)
    Gambakonsort väikerinG: Villu Vihermäe, Tõnu Jõesaar
    TASUTA
  • kell 19, Tallinna keskraamatukogu saal (Estonia pst 8, Tallinn, Harjumaa)
    NINA KAWAGUCHI viiul – XIAONAN NIE kontrabass – Maila LAIDNA klaver
    TASUTA
  • kell 19, Haapsalu kultuurikeskus (Posti 3, Haapsalu, Läänemaa)
    ERSO keelpilliorkester, dirigent Arvo Leibur
    Solistid Arvo Leibur viiul ja Johanna Marie Kork viiul
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 12 / 8 €     OSTA PILET
  • kell 19, Paide muusika- ja teatrimaja (Pärnu 18, Paide, Järvamaa)
    ERSO kammerorkester
    Piletid eelmüügis ja kohapeal 10 / 7 €     OSTA PILET

Laupäev, 24. XI 2018

  • kell 19, Riia Suurgildi saal
    Kristaps Pētersons. “Muusika suurele sümfooniaorkestrile” (esiettekanne)
    Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Sümfooniline poeem “Meri”
    Michael Daugherty. “Ajamasin” (“Time Machine”)
    Erkki-Sven Tüür. “Külva tuult…” (“Sow the Wind…”)
    Eesti riiklik sümfooniaorkester
    Dirigent Mihhail Gerts
    Läti rahvuslik sümfooniaorkester
    Dirigent Gintaras Rinkevičius
    Leedu riiklik sümfooniaorkester
    Dirigent Andris Poga
    Eriprojekti “ERSO muusikute 100 kontserti Eestile” lõpetab suurejooneline kontsert, kus laval on kolm Balti riikide esindusorkestrit.Üks kontsert, üks lava, kolm orkestrit – Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Läti Rahvuslik Sümfooniaorkester ja Leedu Riiklik Sümfooniaorkester. Juba 2016. aasta kevadel alanud koostöö kolme Balti riigi esindusorkestri vahel jätkub ka sel hooajal. Kõik kolm orkestrit esinevad Riia Suurgildi saalis nii eraldi kui ühiselt. Kontsert kuulub Läti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamise programmi.