Kontserdid

KASVAN KOOS MUUSIKAGA. Kontsert muusika-aasta lastele

ERSO muusika-aasta lapsed 2018. Fotod Marii Joala.

19. november 2018 kell 10 — Estonia kontserdisaal
19. november 2018 kell 12 — Estonia kontserdisaal
21. november 2018 kell 10 — Estonia kontserdisaal
21. november 2018 kell 12 — Estonia kontserdisaal

Taas ootame Estonia kontserdisaali pisikesi muusikasõpru, et koos avastada põnevat orkestrimuusikamaailma. Eelkõige ootame kontserdile kõiki muusika-aastal (2015) sündinud lapsi, kuid loomulikult on oodatud kõik eelkooliealised lapsed koos perede ja sõpradega. See on kontsert, kus emad-isad ei pea nõudma lapselt sajaprotsendilist vaikust, kuid iga aastaga peaksime astuma väikese sammukese edasi teadliku muusikakuulamise suunas.

Tegemist on kaugele tulevikku vaatava projektiga, mis aitab vanematel oma lapsi elava ja eheda muusika juurde suunata. Igast muusika-aasta lapsest ei pea sirguma muusik, kuid arusaamine muusikast ja armastus selle vastu aitavad mudilastel kindlasti paremaks inimeseks kasvada. Võimalik, et aastate pärast jõuab nii mõnigi tänane muusika-aasta mudilane ka ise orkestri ette musitseerima või saab temast praegustele orkestrantidele hea kolleeg.

Kavas:
Edvard Griegi süit “Holbergi aegadest” keelpilliorkestrile
Arvo Pärdi “Kvintetiino” flöödile, oboele, klarnetile, fagotile ja metsasarvele
Kontserdi lõpetame peatset juubelilaulupidu ja -tantsupidu silmas pidades Miina Härma “Tuljakuga”.

Kontserti juhib PEETER VELTMANN.

Kontsert kestab ~45 minutit.
Piletid: 6 €, muusika-aastal sündinud lastele tasuta.
Palume kindlasti ka muusika-aasta laste tasuta piletid Piletilevist välja võtta või välja printida. Tasuta pileti saamiseks sisestage (soodus)kood “2015” ja valige hinna tüüp “2015. a sündinud laps”. Tasuta pileti saajal palume kontserdile kaasa võtta sünniaastat tõendava dokumendi!

Kontserti esitleb SELVER.

ERSO muusika-aasta lapsed 2018. Fotod Marii Joala.