Kontserdid

KASVAN KOOS MUUSIKAGA. LOOMADE KARNEVAL. Kontsert muusika-aastal (2015) sündinud lastele

ERSO muusika-aasta lapsed, 2019. Foto Liisi Rusnak.

6. veebruar 2021 kell 11 — Estonia kontserdisaal

Meie muusika-aasta lapsed on juba viie-kuueaastased ning sel aastal kutsume oma noored sõbrad muusikalisele jalutuskäigule loomariigis. Prantsuse helilooja Camille Saint-Saënsi fantaasiarikkas süidis “Loomade karneval” marsib kuulajate kujutluspildis lavale kuninglik lõvi, sebivad ringi kanad ja kuked, sillerdaval veepinnal liugleb graatsiline luik ning veesügavuses ujuvad värvilised kalad. Lisaks kilpkonnad, elevant, kängurud, ühed väledad pikkade kõrvadega tegelased ja paljud teised.

Laval on Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri väike koosseis, dirigendipuldis Lõuna-Aafrika Vabariigis sündinud vioolamängija ja dirigent Xandi van Dijk ning pianistid Kärt Ruubel ja Johan Randvere, kellest viimane esitab ka humoorikaid vahetekste.


ERSO jätkab hooajal 2016/17 alustatud kontsertidega kõigile muusika-aastal (2015) sündinud lastele. Tegemist on tulevikku vaatava projektiga, mis aitab vanematel oma lapsi elava muusika juurde suunata. Igast muusika-aasta lapsest ei pea sirguma muusik, kuid arusaamine muusikast ja armastus selle vastu aitavad mudilastel kindlasti paremaks inimeseks kasvada. Võimalik, et aastate pärast jõuab nii mõnigi muusika-aastal sündinud laps ka ise orkestri ette musitseerima või saab temast praegustele orkestrantidele hea kolleeg.


Piletiinfo

Istekohaga pilet 7 €, sülepilet 2 €
Perepilet (kuni 2 täiskasvanut ja ühe pere lapsed) 10 €. Perepilet on müügil Piletimaailmas ja kohapeal
Muusika-aastal (2015) sündinud lastele tasuta. (Palume kindlasti ka muusika-aasta laste tasuta piletid Piletilevist välja võtta või välja printida. Tasuta pileti saamiseks sisestage (soodus)kood “2015” ja valige hinnatüüp “2015. a sündinud laps”. Tasuta pileti saajal palume kontserdile kaasa võtta sünniaastat tõendava dokumendi!)

PILETIMAAILM     PILETILEVI

Lisaks kutsume kõiki kontserdist osa saama ERSO.TV vahendusel.