Kontserdid

SÜMFOONILINE LÕUNA V: ŠEHEREZADE

Andrejs Osokins (© Anna Meuer).

12. märts 2020 kell 13 — Estonia kontserdisaal

Lähtudes Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorrast anname teada, et ERSO kontserdid  jäävad ära kuni 1. maini 2020. 

Kontserdi “Šeherezade” piletid ostetakse tagasi, aga soovi korral saate need vahetada ERSO järgmise hooaja sümfooniliste lõunakontsertide piletite vastu. Uue hooaja kontserdid avaldame ERSO kodulehel maikuu alguses.

Palume säilitada rahu ja piletite ümber vahetamise või tagastamisega mitte kiirustada. Piletimüügikeskkonnad on praegu väga ülekoormatud.

PILETITE ÜMBERVAHETAMINE
Pileteid saab ümber vahetada ERSO selle ja järgmise hooaja kontsertide piletite vastu kuni 29. maini 2020. Vajadusel pikendame kuupäeva.

PILETITE TAGASTAMINE
Piletilevist ostetud piletid saab tagastada, kui annate enda soovist teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus palun märkige enda tellimusnumber.
Piletimaailmast ostetud piletid saab tagastada, kui saadate  oma arvelduskonto numbri koos ostetud piletitega aadressile piletimaailm@piletimaailm.com (paberpileti(te) puhul tule saata piletitest pilt).

VÕIMALUS TOETADA ERSOt
Piletilevi klientidele
! Kõigil, kes soovivad toetada kultuuri- ja meelelahutusvaldkonda, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palume esimesel võimalusel täita korraldajate toetamiseks loodud vorm https://www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja.  Füüsiliste piletite omanikud ei pea korraldaja toetamise eraldi pöörduma.
Piletimaailma klientidele! Piletite omanikud, kes ei teata tagastamise või ümbervahetuse soovist, nende piletite ostusumma jääb automaatselt korraldajale.

Täname kõiki kannatlikkuse eest. Olge terved ja kohtume juba varsti!

Täpsem info: erso@erso.ee ja 6147788


Raimo Kangro
“Arcus”

Ludwig van Beethoven
Klaverikontsert nr 5 (I osa)

Nikolai Rimski-Korsakov
Sümfooniline süit “Šeherezade” (III ja IV osa)

ANDREJS OSOKINS klaver
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent KASPAR MÄND


Nikolai Rimski-Korsakovi tuntuim orkestriteos, sümfooniline süit “Šeherezade” viib kuulajad muinasjutumaailma, kus seiklevad kuulsa araabia muinasjutukogumiku “Tuhat üks ööd” tegelased. Beethoveni kolmanda klaverikontserdi solist on Londonis resideeriv ning maailma kontserdilavadel väga nõutud läti pianist Andrejs Osokins. Ta on pälvinud laureaaditiitli mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel, sh Leedsi, Rubinsteini, Long-Thibaud’ ja kuninganna Elisabethi konkursil. Kriitikud on esile tõstnud tema laitmatut stiilitaju, intellektuaalset ja karismaatilist mängu ning avarat ja väljendusrikast kõlapaletti.

Kaspar Mänd.

Orkestrit juhatab juba aastaid Rahvusooper Estonia dirigendina tegutsev ning 2019. aasta algul Pärnu Linnaorkestri peadirigendiks valitud Kaspar Mänd, kes on ellu kutsunud sellised Eesti muusikaelus tooni andvad kollektiivid nagu Uue Tänava Orkester ja segakoor HUIK! Ta on korduvalt teinud koostööd ERSOga, olnud kammerkoori Voces Musicals peadirigent ning astunud kolmel korral (2014, 2017 ja 2019) ka laulupeo dirigendipulti. Ühes hiljutises intervjuus vastas ta küsimusele oma suhte kohta dirigeerimisega järgmist: “Tegelikult peitub võlu ikkagi muusikas. Mulle ei meeldi niivõrd dirigeerimine, kuivõrd muusika ise.” (Pärnu Postimees, 8.01.2019)


Pilet: 8 € / 6 €*    PILETILEVI
Kontserdi kestus ca 1 tund
Sümfoonilise lõuna piletiga kehtib samal päeval Solaris Deli Reval Cafès 20%-line soodustus kõigile Reval Café takeaway-salatitele, -võileibadele ja -magustoitudele.

* Soodushinnad kehtivad õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi esitamisel.
Kontserdi korraldaja ERSO
Korraldajal on õigus teha kavas muudatusi.