COVID-19 INFO

Seoses praeguse olukorraga maailmas on kontserdikavades võimalikud mitmed muudatused. Palume mõistvat suhtumist ja püüame kõik olukorrad lahendada.

Lähtudes Terviseameti soovitustest, palume alates 1. oktoobrist kanda publikul ERSO kontsertidel maski.

Palume kõigil, kes tunnevad, et neil on mingid haigussümptomid, kontserdile mitte tulla. Kes soovivad oma pileti kas kava/esinejate muutuse või enda tervisliku olukorra tõttu tagasi müüa või vahetada mõne järgmise kontserdi pileti või ERSO kinkekaardi vastu, siis see võimalus on olemas nii Piletilevis kui Piletimaailmas.

Sellistel puhkudel on hea alternatiiv kontserti nautida kas ERSO.TV või Klassikaraadio vahendusel.


Kevadise eriolukorra tõttu edasi lükkunud kontserdid 

Sümfooniline lõuna: TALLINN — ROOMA, 29.04.2020 kell 13 -> asenduskontsert toimub 3. detsembril 2020 kel 13. 29. aprilliks ostetud piletid kehtivad 3. detsembril.

ROOMA KARNEVAL, 30.04.2020 kell 19 -> asenduskontsert kannab pealkirja KIRGASTUNUD ÖÖ ja see toimub 4. detsembril 2020 kell 19. 30. aprilliks ostetud piletid kehtivad 4. detsembril.
OSTA PILET (“Rooma karneval”, 4.12.2020)


Hooaja 2020/21 kavamuudatused:

 • JÄRVI JA RUBINSTEIN, 24. oktoober 2020 -> väljakuulutatud kuupäeval toimub asendatud solisti ja dirigendi ning osaliselt muutunud kavaga kontsert SINAISKI JA KITS

Seoses praeguse olukorraga maailmas anname teada, et Neeme Järvil ei ole kahjuks võimalik Eestisse tulla ning pidime kavas tegema mõned muudatused. Kõigile, kes on ostnud pileti kontserdile “Järvi ja Rubinstein” on garanteeritud istekoht selle asemel toimuval kontserdil “Sinaiski ja Kits”. 24. oktoobri kontserdil juhatab ERSOt Vassili Sinaiski ning solist on tšellist Marcel Johannes Kits, kes mõlemad pidi esialgsete plaanide järgi ERSOga esinema juba kevadisel karantiiniajal. Kes soovivad oma pileti tagasi müüa või vahetada mõne järgmise kontserdi pileti või ERSO kinkekaardi vastu, siis see võimalus on olemas nii Piletilevis kui Piletimaailmas.


 • PILETITE ÜMBERVAHETAMINE / ERSO KINKEKAART
  Piletite ümbervahetamine või ärajäänud kontserdi pileti vahetamine ERSO kinkekaardi vastu. Nii Piletilevis kui Piletimaailmas vahetatud ERSO kinkekaart kehtib 12 kuud alates vahetamise päevast ning sellega saab soetada pileti ERSO korraldatud kontserdile. Oma soovist andke teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee või piletimaailm@piletimaailm.com, olenevalt sellest, kas ostsite pileti Piletilevist või Piletimaailmast.
 • PILETITE TAGASTAMINE
  Piletilevist ostetud piletid saab tagastada, kui annate enda soovist teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus palun märkige enda tellimusnumber. Piletil ei ole näha tellimusenumbrit, tellimuse ehk arve number on näha kirjas, mis tuleb kliendile. Kassadest ostetud paberpileteid saab tagastada Solarise Piletilevi müügipunktis.
  Piletimaailmast ostetud piletid saab tagastada, kui saadate  oma arvelduskonto numbri koos ostetud piletitega aadressile piletimaailm@piletimaailm.com (paberpileti(te) puhul tuleb saata piletitest pilt).
 • VÕIMALUS TOETADA ERSOt
  Piletilevi klientidele
  ! Kõigil, kes soovivad toetada ERSOt, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palume toetuse avalduse  soovist teada anda esimesel võimalusel, hiljem tehakse piletitele tagasiost. Korraldajate toetamiseks on loodud vorm https://www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja.  Füüsiliste piletite omanikud ei pea korraldaja toetamiseks eraldi pöörduma.
  Piletimaailma klientidele! Kes ei teata tagastamise või ümbervahetuse soovist, nende piletite ostusumma jääb automaatselt korraldajale.

Täpsem info: erso@erso.ee ja 6147788