COVID-19 INFO

Seoses praeguse olukorraga maailmas on kontserdikavades võimalikud mitmed muudatused. Palume mõistvat suhtumist ja püüame kõik olukorrad lahendada.

Valitsuse kehtestatud piirangute tõttu kutsusime teid 8. jaanuaril toimuma pidanud kontserdi “Järvi ja Lozakovich” (uuema pealkirjaga “ERSO ja Paavo Järvi”) asemel osa saama ERSO LIVEist “Ester Mägi 99”, mis oli tervikuna pühendatud helilooja Ester Mägi loomingule ning millega tervitasime armastatud maestrat tema 99. sünnipäeval.

Kontserti on võimalik järelkuulata ja vaadata ERSO.TV ning Klassikaraadio vahendusel.

Soovi korral vahetatakse kontsertidele “Järvi ja Lozakovich” / “ERSO ja Paavo Järvi” ostetud piletid kuni 29. jaanuarini 2021 ERSO kinkekaardi vastu või ostetakse tagasi.

Täiendame seda lehte pidevalt ning lisame peagi ka veebruariks välja kuulutatud kontserte puudutava info.


 • PILETITE ÜMBERVAHETAMINE / ERSO KINKEKAART
  Nii Piletilevis kui Piletimaailmas vahetatud ERSO kinkekaart kehtib 12 kuud alates vahetamise päevast ning sellega saab soetada pileti ERSO korraldatud kontserdile. Oma soovist andke teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee või piletimaailm@piletimaailm.com, olenevalt sellest, kas ostsite pileti Piletilevist või Piletimaailmast.
 • PILETITE TAGASTAMINE
  Piletilevist ostetud piletid saab tagastada, kui annate enda soovist teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus palun märkige enda tellimusnumber. Piletil ei ole näha tellimusenumbrit, tellimuse ehk arve number on näha kirjas, mis tuleb kliendile. Kassadest ostetud paberpileteid saab tagastada Solarise Piletilevi müügipunktis.
  Piletimaailmast ostetud piletid saab tagastada, kui saadate  oma arvelduskonto numbri koos ostetud piletitega aadressile piletimaailm@piletimaailm.com (paberpileti(te) puhul tuleb saata piletitest pilt).
 • VÕIMALUS TOETADA ERSOt
  Piletilevi klientidele
  ! Kõigil, kes soovivad toetada ERSOt, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palume toetuse avalduse  soovist teada anda esimesel võimalusel, hiljem tehakse piletitele tagasiost. Korraldajate toetamiseks on loodud vorm https://www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja. Kassadest ostetud paberpiletite omanikud ei pea korraldaja toetamiseks eraldi pöörduma.
  Piletimaailma klientidele! Kes ei teata tagastamise või ümbervahetuse soovist, nende piletite ostusumma jääb automaatselt korraldajale.

Täpsem info: erso@erso.ee ja 6147788