COVID-19 INFO

Hea ERSO kontsertide külastaja!

Kuna valitsus otsustas kuni aprilli keskpaigani ära jätta kõik siseruumides toimuvad avalikud üritused, esineb ERSO sel kuul tühjale saalile: kõik reedeõhtused kontserdid toimuvad ning publikul on võimalus nautida kontserdielamusi ERSO TV ja Klassikaraadio vahendusel.

Kõik märtsikuu piletid on võimalik vahetada kaks kuud kehtiva ERSO TV ligipääsukoodi või 12 kuud kehtiva ERSO kinkekaardi vastu, millega saab soetada pileti tulevastele kontsertidele. Loomulikult on võimalik piletid ka tagasi müüa.
Pileti vahetamiseks ERSO TV ligipääsukoodi või kinkekaardi vastu saatke palun sooviavaldus aadressil erso@erso.ee.

2021. aasta märtsis ja aprillis ärajäänud kontsertide (5., 12. ja 26. märts, 4., 9., 16. ja 23. aprill) piletite vahetamine ja tagastamine toimub kuni 31. maini 2021.

Muusikaliste taaskohtumisteni!
Teie ERSO

 • PILETITE ÜMBERVAHETAMINE ERSO KINKEKAARDI VÕI ERSO TV VAATAMISE VÕIMALUSE VASTU
  Nii Piletilevis kui Piletimaailmas vahetatud ERSO kinkekaart kehtib 12 kuud alates vahetamise päevast ning sellega saab soetada pileti ERSO korraldatud kontserdile. Piletite vahetamise soovist ERSO kinkekaardi või ERSO TV kahe kuu vaatamisõiguste vastu andke teada aadressil erso@erso.eelisades kirjale tellimuse numbri või pildi piletitest.
 • Märtsis ja aprillis ärajäänud kontsertide (5., 12. ja 26. märts, 4., 9., 16. ja 23. aprill) piletite vahetamine ja tagastamine toimub kuni 31. maini 2021.
 • PILETITE TAGASTAMINE
  Piletilevist ja Piletimaailmast ostetud piletid saab tagastada, kui annate enda soovist teada aadressil erso@erso.ee, kirja sisus palun märkige arvelduskonto, tellimusnumber või piletist foto.
  Kuna kassad on suletud, saab ka kassadest ostetud paberpiletid tagastada aadressil erso@erso.ee.
 • VÕIMALUS TOETADA ERSOt
  Piletilevi ja Piletimaailma klientidele! Kes ei teata tagastamise või ümbervahetuse soovist, nende piletite ostusumma jääb automaatselt korraldajale.

Täpsem info: erso@erso.ee ja 6147788