KONKURSS TOIMETAJA AMETIKOHALE

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester otsib oma loomingulisse kollektiivi

TOIMETAJAT,

keda ootab vaheldusrikas töö Eesti muusikaelu keskmes Estonia kontserdimajas tippmuusikutest kolleegide ja asjatundliku publikuga, preemiaks põnevad kontserdid rahvusvaheliselt tunnustatud dirigentide ja solistidega.

TOIMETAJA TÖÖ ERSOs hõlmab hooaja kavabrošüüri ning kontserdikavade koostamist, kodulehe sisu loomist ja toimetamist, ERSO tegemiste kajastamist ja muusikaarhiivi järjepidevuse säilitamist.

Toimetaja tagab kõikide ERSO poolt koostatud tekstide (koduleht ja sotsiaalmeedia, pressiteated, uudiskirjad, reklaam- ja muud ERSOt tutvustavad materjalid)  kõrge sisulise kvaliteedi ning teeb õigekeelsus- ja stiiliparandusi.

Tema tööpäeva mahub tihe suhtlemine peadirigendi ja orkestrantidega ning palju muud orkestri igapäevatööga kaasnevat.

TOIMETAJA ON sage kuulaja ERSO kontsertidel,  armastab klassikalist muusikat ja naudib nii rohket suhtlemist kui süvenemist nõudvaid tööpäevi.  Tal on loomuomaselt silma pisiasjadele ja teda rõõmustab, kui kõik on süsteemselt korras. Oluline omadus on tasakaalukus – ootamatud olukorrad, nt kavamuutused või kogemata kustunud tekst, panevad ta kiirelt lahendust otsides tegutsema.

Toimetajal on kõrgharidus muusikateaduses ja väga hea keelevaist, ta on kontoritarkvara igapäevakasutaja, on kokku puutunud kujundusprogrammidega ning oskab inglise ja soovitavalt ka vene keelt.

Tööle saab asuda nii osalise kui täiskoormusega, kaugtöö võimalusega. Tööga võivad kaasneda lähetused.


Kandideerimiseks palume võtta ühendust e-postiaadressil konkurss@erso.ee, saates märksõnaga „Toimetaja“ oma CV ja kaaskirja hiljemalt 10. veebruariks 2022.

Lisainfo www.erso.ee, tel 614 7787, personalijuht Piret Veensalu.