Piletid

Juhised ohutuks kontserdikülastuseks

Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega kehtib 9. augustist kõigil enam kui 50 osalejaga üritustel korraldajapoolne nakkusohutuse kontrolli kohustus (täpsem info: kriis.ee). Seetõttu palume kontserdile tulles esitada COVID digitõend või negatiivset testitulemust kinnitav tõend (PCR-testi tulemus kehtib 72 tundi, antigeeni kiirtesti tulemus 48 tundi) ning kehtiv isikut tõendav dokument (ID-kaart, juhiluba, pass). Kohapeal kiirtestimise võimalust ei ole.

Tõendeid ja dokumente kontrollitakse kontserdile sisenemisel. Alla 18-aastased noored nakkusohutust tõendama ei pea, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument (ID-kaart, õpilaspilet vms).

Palume tulla kontserdimajja aegsasti, sest kontrollimine võtab aega, uksed ja kohvikud avame tund aega enne kontserdi algust. Soovitame võimalusel tõendid esitada prindituna, vältimaks tehnilistest viperustest tekkivaid seisakuid.

Juhul, kui uutel tingimustel ei ole võimalik kontserdile tulla, vahetame teie piletid ümber ERSO kinkekaardi vastu.

Kinkekaart kehtib 12 kuud alates vahetamise päevast ning sellega saab soetada pileti ERSO korraldatud kontserdile. Soovist ERSO kinkekaardi vastu andke teada aadressil erso@erso.ee, lisades kirjale pildi piletist või ID-numbri.

ERSO tänab oma publikut mõistva suhtumise eest!


ERSO kontserdi pileti omanikul on võimalus testida end SYNLABis

ERSO kontserdi pileti ettenäitamisel saab PCR-testi teha soodushinnaga 15 eurot.

ERSO kontserdi pileti omanik, kes on ostnud pileti kas kontserdimajade kassast, Piletilevist või Piletimaailmast ning vajab enda nakkusohutuse tõendamiseks PCR-testi negatiivset tulemust, peab broneerima SYNLABis aja vähemalt 48 tundi enne piletil märgitud kontserdi algust, tulemuse saab hiljemalt 24 tunni jooksul. Ühte kontserdipiletit saab testimisel kasutada vaid korra, pärast kontserti kaotab see kehtivuse ka SYNLABis.

Testimise aja saab broneerida veebilehel minu.synlab.ee, helistades telefonil 17123 või saates e-kirja aadressil klienditugi@synlab.ee. Soodustuse saamiseks tuleb testima minnes esitada ERSO kontserdi pilet. Pakkumine kehtib üle Eesti kõigis SYNLABi koroonatestimise punktides.


Piletid on müügil

Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides
üle Eesti

www.piletilevi.ee

www.piletimaailm.com

Estonia kontserdisaali
piletikeskuses

Estonia pst. 4, Tallinn
Telefon: 6147765 (kassa)
Kassa avatud E-R 12 – 19,
L ja P tund enne kontserdi algust

Vanemuise
kontserdimaja piletikeskuses

Vanemuise 6, Tartu
Telefonid: 7 377 537, 7 377 536
Kassa avatud E-L 12-19

Pärnu kontserdimaja
piletikeskuses

Aida 4, Pärnu
Telefonid: 44 55 800, 44 55 801
Kassa avatud E-R 10-18
L ja P tund enne kontserdi algust

Jõhvi kontserdimaja
piletikeskuses

Pargi 40, Jõhvi
Telefonid: 3 342 000, 3 342 001


Mis on Pai kampaania

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, tahame me kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga. Kui paljudeni me oma ettevõtmisega jõuame, sõltub Sinu ja meie kõigi panusest. Eestis on õdesid ja hooldustöötajaid ligi 17 000 ja neid on ikka liiga vähe!

Õed ja hooldustöötajad on otse patsientide kõrval. Samas on neid kõige enam puudu. Nendest enam on pereinimesed, kes viimase aasta jooksul on oma lähedasi vähe näinud. Paljud pole saanud piisavalt puhkust, sest töötatakse suure koormuse ja sageli mitme tööandja juures. Tahame just neile kinkida võimaluse koos oma kallitega võtta ette midagi toredat, et pandeemia korrakski unustada. 

PAI kaarte on võimalik ERSO kontserdipiletite vastu vahetada ainult Estonia kontserdisaali kassas.

10€ PAI kaardi saab vahetada vahetada ERSO kahe täishinnaga sümfoonilise lõuna kontserdipileti vastu.

40€ PAI kaardi saab vahetada ERSO kahe õhtuse täishinnaga kontserdipileti vastu.

PAI kaarte (40€ ja 10€) on võimalik kasutada ka koos. Sellisel juhul saate kaardid vahetada kahe õhtuse täishinnaga ning ühe soodushinnaga pileti vastu.

Muusikaliste taaskohtumisteni!
Teie ERSO

Täpsem info: erso@erso.ee ja 6147788